GRAMOFON - łamie stereotypy
nowoczesność. energia. styl.

RADEK

ASIA

MARCIN

RADEK – Instrumenty klawiszowe, sample, skrzypce, saksofon, melodyka, wokal

Można by rzec że urodził się ze skrzypcami. Swą przygodę z tym instrumentem zaczął w wieku 6 lat. Posiada wieloletnie doświadczenie sceniczne i estradowe, współpraca m.in z zespołem REDLIN, uczestnik Międzynarodowych festiwali muzycznych w Łańcucie.

Wykształcony muzyk instrumentalista w klasie SKRZYPIEC i FORTEPIANU. Uczestnik programu „Mam Talent”.

ASIA – wokalistka

Obdarzona niesamowitym głosem wokalistka, jej największą pasją jest muzyka. Kocha śpiewać i poprzez to dawać radość i pozytywną energię wszystkim tym, którzy jej słuchają.

Laureatka konkursów i festiwali muzycznych, uczyła się emisji głosu od najlepszych pedagogów.
Uczestniczka progamu „X-factor”.

MARCIN – Gitara elektryczna, gitara elektro-akustyczna, wokal

Wielki pasjonat gitary elektrycznej, codziennie odkrywa możliwości drzemiące w tym instrumencie przekazując swą wiedzę młodym talentom.
Bogate doświadczenie sceniczne i estradowe, współpraca m.in z zespołemGood Day.

W 2008 roku został najlepszym instrumentalistą prestiżowego Mayday Rock Festiwal, zajął również trzecie miejsce w finale konkursu DBZ Guitars Polska. Uczestnik programu „Must be the music”.

GRAMOFON tworzą profesjonalni muzycy absolwenci szkół muzycznych, ale przede wszystkim pasjonaci muzyki na najwyższym poziomie. Muzycy posiadają wieloletnie doświadczenie sceniczne i estradowe, współpracowali z wieloma formacjami muzycznymi m.in zespołem REDLIN (skrzypce), GOODDAY (gitara).

Muzycy na swoim koncie mają występy w telewizji m.in: „Mam talent” „Must be the music” czy „X factor”. Są laureatami konkursów, festiwali muzycznych i prestiżowych nagród m.in Międzynarodowy Festiwal muzyczny w Łańcucie (skrzypek), wyróżnienie dla najlepszego instrumentalisty na Mayday Rock Festiwal czy zajęcie trzeciego miejsca w finale konkursu DBZ Guitars Polska (gitarzysta).

Ewenementem zespołu są SKRZYPCE. Gramofon jest jedynym zespołem na rynku muzycznym posiadającym ten niesamowity instrument w swoim instrumentarium. Aktywnie współpracujemy z wieloma agencjami artystycznymi, centrami konferencyjnymi, hotelami, klubami, restauracjami i domami weselnymi, co daje nam duże doświadczenie zarówno na polu muzycznym, jak organizacyjnym.

Naturalna energia sprawia że Gramofon może sprostać najtrudniejszym wyzwaniom. Dobry kontakt zespołu z publicznością, jego zaangażowanie, spontaniczność powoduje wyjątkowość każdej imprezy.

SONIA I WOJTEK

Jeżeli chcecie aby wasze wesele było niezapomniane i wszyscy bawili się wyśmienicie to nie zastanawiajcie się dłużej...

GABI I DOMINIK

Było BBBOOSSSSKKKOOO, GRAMOFON to najlepszy zespół EVER.